קידום אתרים אורגני - הדרך שלכם להרחיב את מעגל החשיפה

אחרי שבניתם אתר מרשים ואת כל המוצרים שיש לכם סידרתם בקטגוריות מתאימות, אתם רוצים להתחיל להפיץ את הבשורה. תורת הפרסום הקלאסית לימדה את כולם שלפרסום יש עלויות. אבל, בעולם הדיגיטלי המפותח של ימינו, אנחנו בSeo4u נחושים ללמד אותם לחשוב הצורה שונה. קידום אתרים אורגני יכול להפוך כל מילה כתובה באתר שלכם לכלי פרסום ושיווק. בתכנון נכון ושילוב עם פרסום ממומן אתם יכולים למצוא את האתר שלכם תוך פרק זמן קצר מאוד בראש עמוד תוצאות החיפוש בגוגל. אנחנו בצוות Seo4u נשמח ללוות אתכם כל הדרך להצלחה העסקית שלכם.

seo
seo

אז מה זה בעצם קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני מתבסס על העובדה שהאלגוריתם של גוגל סורק דרך קבע כל אתר ומאתר מילות מפתח שכתובות בתוך הטקסט. גוגל מקשרת בין מילת המפתח, והמטרה לשמה שובצה בטקסט ומתאימה את האתר שלכם לחיפוש ספציפי. אם יש לכם אתר למכירת כריות, ובתיאור המוצר של כרית הצוואר שלכם משובצת המילה “כריות מתנפחות לטיסה”, עמוד המכירה של המוצר יעלה בתוצאות הגוגל כשאנשים יקלידו את מילה החיפש הזו.

שיטת הקידום האורגני של SEO4U

קידום אורגני נכון הוא קידום עדין. אתם רוצים לשלב מילות מפתח באתר שלכם, אבל אתם לא רוצים להעמיס על הקורא מילות מפתח ללא הבחנה. אנחנו בחברת Seo4u פיתחנו שיטת קידום אתרים אורגני.

קידום האתרים שלנו משלב את מילות המפתח החזקות ביותר לנישה שלכם. מילים חזקות הן מילים בעלות נפח חיפוש משמעותי, אשר מתארות באופן המדויק ביותר את המוצר שנמכר בעמוד הספציפי. היחס של מילות המפתח הוא יחס מילים נמוך, שנע בין 4-8 מילות בפתח בטקסט. אך הדבר החשוב יותר הוא הטקסט עצמו. אנחנו מחברים טקסט זורם, נעים לקריאה שימשוך את הלקוחות שלכם אל עבר השלב הבא במשפך המכירות. בקידום אחרים אורגני אין כל משמעות למילת המפתח השזורה בטקסט, אם היא לא מובילה את הגולש לעבר פעולה נוספת באתר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לצוות Seo4u בכל עת.

seo
image